Moje kecy

Oznam

11. října 2009 v 16:18

Holla lidi!
Už v září jsem slibovala rekonstrukci jenže jsem se k tomu jaksi nedostala. Takže znovu, poněkud se spožděním. Rekonstrukce bude. Design už jsem vyměnila. Je mé výroby a jelikož se mi strašně líbila nová promo fotka k zoufalkám tak jsem ho uělala s ní. Nečekám tu žádné ohlasy, ovšem já jsem s ním celkem spokojená. Jdu předělávat ty rozcestníky ať to tu aspoń nějak vypadá.

Rekonstrukce

29. července 2009 v 18:03

Holla lidičky!

Hlásí se bývalá adminka tohoto blogu. Tedy Lindsay99. Několik dní tady budu. Blog pokračovat nebude, ale chci to tu předělat. Chodm sem celkem často vyhledávat různé obrázky a tak.Prostě se na to nemůžu koukat. Takže během několika dní chci vymazat obrázky, co už se nezobrazují. Taky změním design, překopu menu atd.

Možná bych sem mohla ještě něco málo přidat, ale říkám si, jestli to má cenu pro těch pár lidí. Mno kdyby náhodou byl zájem, tak budu fakt ráda, když napíšete, co bych měla přidat a jestli byste se na to vůbec mrkli.

Mno nic já jdu na to, je tu ještě spousta práce. Zatím papa : )

Happy New year

1. ledna 2009 v 20:50 | zirafka

Můj druhej blog

22. listopadu 2008 v 18:35
Čauky já mám ještě jeden blog jmenuje se zirafka.blog.cz.Já sama sem si na něj udělala vzhled a byla bych ráda kdyby ste mi ho ohodnotil.Hlavně nezapomeňte na to že sem začátečník.
Můj blog najdete x) Tady.

Nová majitelka blogu

28. července 2008 v 14:34
Ahoj já sem nová majitelka blogu jmenuju se zirafka a patří mi blog zirafka.blog.cz.Pokud semnou zůstanete SB budu moc ráda a budu pravidelně navštěvovat vaše blogy.
zirafka  *bb003

Předávám blog

11. července 2008 v 22:46
Takže oficiálně oznamuju že blog předávám někomu jinému a to žirafce,patří jí blog www.zirafka.blog.cz.diplomy co vám dlužím a designy se pokusím dodělat a zveřejním je na tomto blogu.
Pro SB-čka:Pls napište jestli chcete být i nadále SB-čka na tomto blogu anebo chcete být na mém novém blogu pouze o Prison Breaku.Najdete ho →Tady.Pls napište pod tento článek.Jelikož žirafka jede na dovolenou blog se rozběhne po 20.červenci.
V soutěžích o nej blog bude pokračovat žirafka a v soutěžích o nej výtvor nebo VGS bych ráda pokračovala na svém blogu.
Vaše Lindsay99

Kdo chce tento design

9. července 2008 v 15:34
Ahojky lidičky!Jak jste si asi všimli už delší do bu mám novej design s palmami.Já s ním moc spokojená nejsem a tak si dám šablonu.Mno ale proč to píšu:Kdo by chtěl tento design ať napíše pod tento článek a já mu napíšu na blog jak si vše nastavit.Pokud ho ale bude chtít někdo použít musí mít někde na psáno kdo ho udělal a ne ho vydávat za svůj!!!!!!!Dala jsem si s ním dost práce!!!!
Takže kdo by měl zájem ať napíše pod tento článek x)

Thanks x)

22. června 2008 v 18:24
Ahojky lidičky!Chtěla bych vám strašně moooooc poděkovat za to že jste pro mě hlasovali na www.miss-smart.blog.cz,protože jen díky vašim hlasům jsem zůstala v soutěži a mohla postoupit do 2.kola VGS.Opravdu strašně moooc děkuju x)A protože už tam hlasy nepotřebuju tak jsem trochu pozměnila 8.bleskovku tak aby se někdo nedivil proč jsou tam jiný odpovědi x)Takže ještě jednou děkuju moc za vaše hlásky a byla bych moc ráda kdybyste mě podporovali v dalších soutěžích x)
Lindsay99

Počítač je opravený x)

12. června 2008 v 21:10
Konečně je počítač opravený.Začnu hned pracovat na diplomech a 2.SONB x)
Jak jsem si asi už všimli nastavila jsem si nový vzhled tentokrát s Kristen Bell.Jsem mooooc ráda že se vám líbí moje nové záhlaví,dala jsem si s ním fakt hodně práce x)Není zrovna nejlepší ale myslím že celkem ujde x)
Děkuju za všechny vaše hlasy v 1. a 2.kole SONB a že chodíte na můj blog x)
Lindsay99

Omluva

10. června 2008 v 11:08
Jak jste si asi všimli posledních pár dní jsem tu nebyla.Je to proto že nám klepnul komp.Byla bouřka a my ho asi pozdě vypnuli a teď nefunguje x( Táta se ho snaží opravit ale nějak mu to nejde,takže jsem odkázaná na počítače ve škole.
Takže 2.SONB asi nebude pokračovat dokud nebudu mít opravený počítač,protože ve škole jsou počítače pěkně mizerný.Diplomy za bleskovky taky netuším kdy budou ale pokusím se je udělat co nejdříve.Omlouvám se svým SB-čkům ale na jejich blogy nebudu moct chodit.
Ve škole nám vůbec nejdou vkládat komentáře k článkům,nevím proč,takže píšu sem:
Radko,spřátelím moc ráda ale nevím kdy bude diplom.
Žirafko,samozřejmě chci dál zůstat tvoje SB,ale nemůžu teď psát komentáře.
Ještě bych chtěla poprosit komu se líbí můj blog ať pro mě hlásne pls x Tady x .
Předem děkuju za všechny hlasy x)

Problémy s new designem

7. června 2008 v 12:14
Ahojky lidičky!Jak jste si už určitě všimli pracuju na new designu.Vše už mám udělané a musím to správně nastavit.Jenže server blog.cz zase blbne takže já si ten vzhled nastavila včera a až dneska se mi zobrazil.Proto se omlouvám za to že vzhled blogu je tak hrozný,pokusím se to co nejdřív správně nastavit,tak pls moc nekritizujte design.Děkuju
Lindsay99

Moc děkuju!!!!

24. května 2008 v 23:44
Ahojky lidičky!
Musím říct že mám hrozně dobrou náladu a že jste mě potěšili x)Když jsem si dnes prohlížela blog zjistila jsem že by 2 lidé chtěli spřátelit blogy a jak jsem se koukala tenhle týden zatím neklesla denní návštěvnost pod 100!Fakt moc děkuju že navštěvujete můj blog x)Pak taky se 6.bleskovky zúčastnilo zatím 7 lidí a do 2.SONB se konečně přihlásilo 7 lidí takže se co nejdřív rozběhne!Omlouvám se že sem sem ještě nedala nový seznam SBček ale vyrábím k tomu ještě nějaké cenky a neměla jsem k nim žádné obrázky a kopírovat něčí tvorbu se mi fakt nechtělo.Chtěla bych mooooc poděkovat zipikovi že mi poradila adresu na stránku kde je spousta super fotek.Děkuju mooooc x)Takže by měli cenky bejt brzo hotový a s nima i novej seznam Sbček x)
Takže ještě jednou strašně moc děkuju a doufám že se Vám bude můj blog líbit a že se na něj budete rádi vracet x)

Třídění SB

22. května 2008 v 18:16
Ahojky lidičky!
Rozhodla jsem se že si upravím seznam Sbéček.Proč?O pár lidech jsem na blogu vůbec nevím a někdo si mě ani nepřidal do seznamu.Takže kdo má zájem být i nadále mým spřáteleným blogem,ať napíše do komentáře pod tento článek.Potom udělám nový seznam spřátelených blogů
Lindsay99

BLOG POKRAČUJE

17. května 2008 v 20:30
BLOG POKRAČUJE
Takže jak už název napovídá,rozhodla jsem se že blog bude pokračovat.Njn,moc dlouho jsem to nevydržela : )Docela by mi chybělo psaní tohohle blogu a stejně bych se nejspíš k němu jednou vrátila : )Pokusím se sem ještě dneska dát diplomy za 5.bleskovku.2.SONB dál pokračuje pro případ že by měl zájem se někdo přihlásit.
Mno to je ode mě asi všechno a jdu dodělávat diplomy x)

BLOG DOČASNĚ POZASTAVEN!!!!!!!

12. května 2008 v 19:35
BLOG DOČASNĚ POZASTAVEN!!!
Jak už nadpis napovídá,dočasně pozastavuji blog.Upřímě řečeno už mě to fakt nebaví!Já udělám rubriku reklamy na reklamy a stejně si je všichni píšou kam chtěj!Jestli není vidět tak to napište a já jí zvýrazním!A nejde jen o reklamy!Třeba 5.bleskovka!Tý se zúčastnilo jen 3 lidi a už je tu přes týden a to nemluvím o 2.SONB.Sem chodí denně okolo 70 lidí a nikdo se nepřihlásí do žádné soutěže!Co by to někomu udělalo zúčastnit se třeba 5.bleskovky?!Pokud ji nevidíte tak to napište a já to zvýrazním!Prostě nechápu jaký má význam tento blog.Nikdo se tu nezúčastní žádné soutěže,nenapíše komentář k článku,jen prostě napíše reklamu a ani nekoukne kam to píše!Jednou mi to napsali i pod článek že blog končí!Takže zkrátka prozatím dočasně pozastavuji a budu pokračovat na svém 3.blogu.Pokud by měl někdo čirou náhodou zájem se na něj podívat,o čemž dost pochybuju, tak ho najdete x TADY x.Ještě se rozmyslím jestli budu v blogu pokračovat anebo ne a kdy se na něj vrátím.POKUD NĚKDO NAPÍŠE POD TENTO ČLÁNEK REKLAMU,TAK PŮJDE DO BLACK LISTU A JE MI ABSOLUTNĚ UKRADENÝ JESTLI JI PŘEHLÍD NEBO NE!!!!!!!
Pokud jsem někoho teď nespravedlivě obvinila tak se omlouvám,ale musela jsem to napsat.
Lindsay99

Mám new blog

6. května 2008 v 17:23
Mám new blogsheepo001.gif
Založila jsem si nový blog.V tomhle budu ale budu určitě dál pokračovat.Zatím není nic moc ale kdyby měl někdy zájem může se na něj podívat x TADY x

Omluva

29. dubna 2008 v 15:24
Ahojky lidičky!Tohle je pro všechny,kterým jsem včera napsala že jdou do Black listu.Uznávám že si většina lidí nemusela všimnout rubriky reklamy a proto je z Black listu smažu.Ale večer už bylo písmo větší a proto ti co nenapsali reklamy kam měli půjdou do Black listu.Takže se omlouvám všem co jsou v Black listu neprávem.

Nevím.............

16. dubna 2008 v 20:33
Ahojky lidičky!Mám takový dilema.Před každým rozcestníkem mám klikací ikonu,která odkazuje na rozcestník(př.rubrika Blog).Ale nevím jestli to mám tak nechat nebo to mám udělat tak,aby se po kliknutí na danou rubriku objevil hned rozcestník?Já fakt nevím,proto bych chtěla poprosit,jestli byste svůj názor na tenhle problém napsali do komentíků.Díky

Moje kecy

15. dubna 2008 v 20:29
Ahojky lidičky!Myslím,že návštěva tohoto blogu je celkem slušná ALE!!!!!!!!!!Můj 2.blog skoro vůbec nikdo nenavštěvuje(až na pár zvědavců)!Proto bych Vás chtěla poprosit,abyste se na něj koukli.Najdete ho →TADY←.Sice není tak rozsáhlý jako tento,ale myslím,že tak hrozný zase není.Taky bych Vás chtěla poprosit abyste se zúčastnili bleskovky,zúčastnilo se jí totiž jenom 5 lidí.Najdete ji →TADY←.Díky všem co se zúčastní bleskovky nebo kouknou na můj 2.blog.

O reklamách

11. dubna 2008 v 19:56
Ahojky lidičkysheepo001.gifChtěla bych Vás o něco mooooooooc poprositsheepo008.gifNevadí mi,když někdo napíše ať se podívám na jeho blog a zanechám třeba nějakej komentářALE!!!!Vadí mi když to napíše člověk,kterej má návštěvnost daleko VĚTŠÍ než já!!!!!!!!!!!!!Ten totiž nemá zapotřebí dělat si reklamu!!!!!!!!!!!Proto bych chtěla poprosit,aby si lidé co mají o dost větší návštěvnost než já,si tady nedělali reklamy.Nikomu nevyhrožuju ani ho nenutím,aby mi vyhověl,jenom Vás slušně žádám
 
 

Reklama