Říjen 2009

Postavy - Gil Grissom

13. října 2009 v 20:02 Postavy
Gil Grissom
Gil je typickým představitelem staré kriminalistické školy. 17 let praxe z něj činí policistu s obrovskými zkušenostmi a přehledem. CSI je pro něj celý jeho život. Je hlavou týmu, kde má každý své přesně určené místo a všichni dohromady pracují jako perfektně sladěný stroj. Za své podřízené se dokáže postavit a nejednou jim již kryl záda, když na ně byl vyvíjen tlak z jiných oddělení.
Gil Grissom vyrůstal v Californii.Jeho matka vlastnila uměleckou galerii v Benátkách a jeho otec byl byl obchodník (import/export).Nejvíce spolupracoval s komunistickou Čínou. Grissomovi rodiče se rozvedli, když mu bylo pět let. Ve věku osmi nebo devíti let začal Gil na svém kole jezdit po plážích, kde sbíral mrtvé racky, vačice a všechno ostatní,co našel.Zbytky těl začal nosit domů a prováděl na nich pitvy. Tím se začal učit o věcech kolem smrti.
Už jako teenager byl Grissom v podvědomí místních úřadů, které ho zvaly na rychlé pitvy mrtvých zvířat, především na kočky a psi. V 16 letech byl Grissom neoficiálním asistentem v Okresní márnici Los Angeles. Tomuto oboru se věnoval během studií a ve svých 22 letech se stal nejmladším patologem na plný úvazek v historii okresu Los Angeles. O osm let později byl přeložen do Las Vegas, kde se stal šéfem laboratoře nočních směn.
Grissomův obor je entomolgie (alias "Broučkaření").

Obrázek do soutěže na blog.cz

13. října 2009 v 19:59 | Lili : ) |  My work
Takže na blog.cz je nová soutěž "Nakreslete svoji oblíbenou postavu". Doma mám trochu (asi rok) starý obrázek Gila Grissoma. Mně se docela líbí, ale pochybuji, že mám mezi tolika lidmi šanci. Ale co, zkusit se má všechno. Takže tady ho máte:

Původně na oranžovém papíru:

Oznam

11. října 2009 v 16:18 Moje kecy

Holla lidi!
Už v září jsem slibovala rekonstrukci jenže jsem se k tomu jaksi nedostala. Takže znovu, poněkud se spožděním. Rekonstrukce bude. Design už jsem vyměnila. Je mé výroby a jelikož se mi strašně líbila nová promo fotka k zoufalkám tak jsem ho uělala s ní. Nečekám tu žádné ohlasy, ovšem já jsem s ním celkem spokojená. Jdu předělávat ty rozcestníky ať to tu aspoń nějak vypadá.