Info

10. února 2008 v 17:58 |  Odložené případy

Odložené případy - Cold Case
Originální název: Cold Case Motto: Tv seriál 2003-???? Typ filmu: Kriminální Drama Mystery Thriller Rok výroby: 2003 Hrají: Kathryn Morris , John Finn , Jeremy Ratchford , Thom Barry , Daniel Pino
Roky - i několik desítek let staré zločiny - nebyly nikdy potrestány a jejich pachatelé doposud úspěšně unikali spravedlnosti. To se má nyní změnit.
Tvrdohlavá a důmyslná detektivka Lilly Rush (Kathryn Morris) se specializuje na případy vražd, které nikdy nebyly vyřešeny a nyní třeba i celé roky leží bez povšimnutí v policejních archivech. Dříve Rush používala svůj přirozený instinkt k řešení aktuálních případů, ale nyní jako zkušená kriminalistka upřela svou pozornost do zdánlivě zapomenuté minulosti. Vyslýchá svědky, jejichž životy se již od doby spáchání zločinu dávno změnily, využívá nejmodernější poznatky vědy, aby našla důkazy a stopy k případům, který kdysi platily za nevyřešitelné. Současně si uvědomuje, jak vážné následky může její počínání mít. Její práce otvírá staré rány a přináší vzruch tam, kde jednou zčeřená voda opět mlčky plyne do zapomnění. Nové šokující okolnosti a hrozba odhalení může podezřelé přimět spáchat další zločin. Když se i Lilly dostane do úzkých, požádá o radu svého učitele a rádce poručíka Johna Stillmana (John Finn) nebo detektiva Willa Jeffriese (Thom Barry), muže s dlouhou služební minulostí, který leckdy dokáže přijít se zdánlivě bezvýznamným a dávno zapomenutým detailem. Nedílnou součástí týmu je i drsný detektiv Nick Vera (Jeremy Ratchford) s osobitými metodami jak dosáhnout přiznání a v neposlední řadě arogantní vyšetřovatel Scott Valens (Danny Pino). Lilly Rush bere své zaměstnání doslova jako poslání a ve své práci nepoleví, dokud i ten poslední viník nebude dopaden a předán spravedlnosti.

Hrají:
Kathryn Morris - detektivka Lilly Rush
Danny Pino - detektiv Scott Valens
John Finn - poručík John Stillman
Jeremy Ratchford - detektiv Nick Vera
Thom Barry - detektiv Will Jeffries
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama